Twój głos jest dla mnie ważny

Poniżej przedstawiam obszary jakimi – co ważne – możemy zająć się w powiecie. Jest ich więcej niż 6 które razem z Tobą chcę ustalić jako priorytetowe dla Nas.

Poniżej przygotowałem ANONIMOWY formularz. Zawiera on kategorie związane z tematami z mojego programu. Proszę wskaż istotność danej kwestii w programie wg Twojego uznania. Masz do wyboru 4 poziomy określenia ważności:

0 – obojętne – nie ma dla Ciebie znaczenia zajmowanie się tą kwestią
1 – mało ważne – zwracasz na to uwagę, jednak to nie jest coś istotnego; np. gdy jest mało pieniędzy to są to tematy do realizacji w dalszej kolejności.
2 – ważne – to jest tematyka dla Ciebie ważna i chcesz, abym stale się nią zajmował i poruszał
3 – bardzo ważne – to jest tematyka dla Ciebie kluczowa i chcesz, abym o to zabiegał i stanowiło priorytet w moich działaniach

Dziękuję Ci za zaangażowanie. Dla mnie bycie radnym to interakcja z mieszkańcami. Tutaj masz przykład mojego zaangażowania. Proszę o Twój głos. Jeśli rozważasz inną kandydaturę (szczególnie polityczną) to sprawdź proszę jak możesz mieć kontakt ze swoim kandydatem_tką i jak możesz mu przekazać swoją opinię.

Mój Blog

Rekomendacje z akcji: Bezpieczny pieszy – doświetlone przejście dla pieszych

Kończy się czas kampanii, czas rozmów i co tu dużo mówić prezentacji programów i obietnic. Od początku moim założeniem było, aby wykorzystać ten czas w słusznej sprawie. Za taką od lat uważam kwestie bezpieczeństwa pieszych […]

Read More

Social Media