Dlaczego kandyduję do Rady Powiatu…?

W swojej pracy zawodowej od 20 lat wspieram ludzi, zespoły, organizacje i społeczności w tym, aby efektywniej działały z wyzwaniami – w różnych obszarach. Ostatnich 12 lat pracy na rzecz społeczności oraz samorządów potwierdzają, że współpraca to rozwój 📈. Podjąłem decyzję, żeby swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z samorządami, organizacjami i lokalnymi społecznościami spożytkować na rzecz Naszej społeczności – tej najbliższej oraz tej za miedzą, czyli naszych sąsiednich gmin – stąd powiat.

W kolejnych dniach 📅 tu we wpisach oraz na mediach społecznościowych będę aktywniej wskazywał ❗️ważne sprawy, propozycje rozwiązań – szczególnie tych, które leżą w zakresie działań powiatu (choć nie tylko).

Jako człowiek kontaktu i porozumienia:

lubię i umiem 👂 słuchać,

rozmawiać i dyskutować,

wspólnie szukać rozwiązań,

szanować się – szczególnie wtedy, gdy się różnimy i jesteśmy z tzw.’ innych bajek’.

Zapraszam do kontaktu bezpośrednio w sekcji kontakt mailem lub telefonicznie 506 136 768 oraz śledzenia profili w mediach społecznościowych. To jest jedno ze zobowiązań jakie składam Państwu – uważam, ze radni zawsze powinni być łatwo dostępni w komunikacji – szczególnie w dzisiejszych czasach.

You might be interested in …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *