Rozwój miast opiera się na angażowaniu …

🏗Rozwój miast opiera się na angażowaniu mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz instytucji. Jednocześnie potrzebuje świetnych zespołów i jeszcze lepszych liderów takich jak #Burmistrz#Zywiec Antoni Szlagor, którzy realizują śmiałe nowoczesne i osadzone w dialogu z mieszkańcami projekty – dzięki którym poprawia się jakość życia. Z Żywcem mam okazję współpracować od kilku lat wspierając Zespół swoją wiedzą i doświadczeniem.

Tym razem zostałem zaproszony, aby podzielić się szerszą perspektywą jak realizowany jest rozwój w miastach – bo to zawsze praca Zespołów. Miałem zaszczyt prezentować Kierownictwo i Zespół Związek Miast Polskich a podczas wystąpienia na konferencji przedstawić wybrane ciekawe realizacje działań realizowanych pozostałych 28 miastach programu Rozwój Lokalnie. Obejmujące i inwestycje i działania z mieszkańcami, dla nich oraz co ważne poprawiające pracę w urzędach.

Cieszę się, że mogę służyć wsparciem a jednocześnie uczyć się od Was – dzięki temu możemy lepiej rozwijać nasze społeczności.

Z ciekawostek wszystkie zdjęcia zrobiła moją córka Oktawia. Realizujemy wspólnie jej prośbę “Tato, a na czym polega Twoja praca 💞” chciała popatrzeć bezpośrednio jak pracuję czy to pracując z zespołami, instytucjami czy występując na konferencjach.

You might be interested in …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *