Sztuczna Inteligencja – szkolenie dla seniorów

W lutym wspólnie z Fundacja Mapa Pasji miałem przyjemność poprowadzić i serdecznie zaprosić Wszystkich Seniorów i Seniorki na BEZPŁATNY webinar oraz szkolenie dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku nt. jak oswoić a przede wszystkim bezpiecznie używać w swoich codziennych aktywnościach Sztuczną Inteligencję.

Podczas szkolenia (wersja online oraz realna odpowiedzi czym tak naprawdę jest sztuczna inteligencja (SI) i jak wpływa ona na Wasze codzienne życie? Czy to tylko skomplikowana technologia, czy może coś, co może Wam realnie pomóc? Co pozwala robić łatwiej niż wyszukiwarka?

📯Świetnie się pracowało z tak zaangażowanymi osobami. Właściciele niejednej z firmy by życzyli sobie takiej ciekawości i otwartości na szkoleniach jakie organizują jakie mieli uczestnicy i uczestniczki. Dyskutowaliśmy także o tym, jak BEZPIECZNIE korzystać z takich nowych technologii i jakie są potencjalne zagrożenia. Pamiątkowe zdjęcie ekipy z Miechowa.

🔍 Rozmawialiśmy o tym jak SI wpływa na media, zdrowie, rozrywkę i życie codzienne. Rozwiejemy obawy i mity, a także pokażemy, jak w prosty i bezpieczny sposób korzystać z nowoczesnych narzędzi.

W przygotowaniu nagranie z webinaru. Śledź stronę lub zaproś mnie do znajomych na FB w celu otrzymania informacji o tym jak będzie udostępnione.

👉Podziel się tą informacją z Twoimi znajomymi – jeśli działasz w uniwersytecie trzeciego wieku na terenie powiatów: grodziskiego, pruszkowskiego, warszawski-zachodni, piaseczyński, grójecki, żyrardowski, sochaczewski i interesuje cię tematyka prezentowana tutaj to chętnie w ramach aktywności społecznej przyjadę i podzielę się wiedzą.

You might be interested in …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *